0Shares

Qendra e Pejës, Blerim Mazreku, ende duke u rikuperuar pas lëndimit që pësoi në xhiron e dytë ndaj Sigal Prishtinës. Ai pret të rikthehet në fazën vendimtare për Kupë dhe për ‘play-off’ në fund të muajit prill.

“Mjeku më ka thënë se do të rikthehem pas gjashtë muajsh. Pra, pres që të rikthehem në fund të prillit. Kjo është shpresa ime që të rikthehem në fazën përfundimtare”.

“Sipas programit mund t’i bashkohem skuadrës nga 15-20 prilli, kurse nga 1 prilli do të fillojë të vrapoj. Shpresoj që të rikthehem për Pejën dhe të fitojmë Kupën dhe titullin”, ka deklaruar Mazreku për Kohën Ditore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)