0Shares

Prej nesër pritet ndryshim të motit me reshje të përkohshme të shiut dhe borë në male, që do të vijnë si pasojë e ndikimit të një vale të ftohti.

Reshjet do të jenë me intensitet të ulët deri në mesatar dhe më tepër do të përfshijnë pjesën perëndimore të vendit.

Temperatura do të ulet nën zero. Nesër do të jenë në interval prej 0 deri në 10 gradë celsius./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)