LAJMI I FUNDIT:

Maqedoni, nënshkruhen marrëveshjet e para nga IPARD 2

Maqedoni, nënshkruhen marrëveshjet e para nga IPARD 2

Në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujrave sot do të nënshkruhe marrëveshjet e para nga IPARD 2 programi, kurse marrëveshje do të nënshkruajnë 13 bujq.

Reklama

Më parë në konferencën për shtyp, ministri Lupço Nikollovski, udhëheqësja e Sektorit për punë operative e delegacionit të BE-së, Virve Vimpari dhe drejtori i Agjencionit për Pagesë Nikollçe Bobosvki do të nënshkruajnë marrëveshjet e para, nga IPARD 2./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo

Lajme
Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Kurti: Me Escobarin dhe Lajçakun do të flasim për mundësinë e organizimit të zgjedhjeve të parakohshme në veri

Lajme
Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Ekipi i RTV 21 ndiqet nga një person i armatosur në Leposaviq

Lajme

"1000 vjet në dy minuta, historia mes Kosovës dhe Serbisë" - shikohet rreth dy milionë herë në Twitter, reagon gazetarja e CNN

Politikë
“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

“Burra”, Edi Rama publikon foton e Ali Ahmetit me babanë e Hashim Thaçit

Lajme
Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Ish-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Fried: Ngjarjet e fundit në veri i kanë rrënjët në Serbi, Qeveria e Kosovës gaboi

Lajme
Kalo në kategori