LAJMI I FUNDIT:

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë
Reklama

Manchester United thuhet se do të ishte i gatshëm të shesë anglezin Jadon Sanchon me çmim të lirë në afatin kalimtar të janarit.

Djajtë e Kuq nuk janë të kënaqur me qëndrimin dhe etikën e punës së lojtari anglez në Old Trafford.


Sancho, i cili nuk është në favor të trajnerit Erik ten Hag, nuk pranoi të kërkonte falje për një postim në rrjetet sociale që kritikonte menaxherin e tij.

Man Utd mund të nënshkruajë falas në janar zëvendësuesin e Sanchos, katër emra në listë
Lexo po ashtu Man Utd mund të nënshkruajë falas në janar zëvendësuesin e Sanchos, katër emra në listë

Sipas mediumit Daily Star, Unitedi ende shpreson që Sancho do të kërkojë falje dhe do të kthehet në ‘favoret’ e trajnerit Ten Hag.

Megjithatë, vendimmarrësit apo drejtuesit e klubit janë të përgatitur të mbështesin menaxherin nëse kjo nuk ndodh.

United preferon të marrë një humbje të madhe në janar për Sancho, të cilin ata e nënshkruan nga Borussia Dortmund, sesa ta lejojnë atë të jetë një ndikim shkatërrues në ekip. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Moment tmerrues për gjyqtarin, i transportuar me barelë pasi u rrëzua në tokë nga lëndimi i rëndë

Moment tmerrues për gjyqtarin, i transportuar me barelë pasi u rrëzua në tokë nga lëndimi i rëndë

Ligat tjera
Tronditje në Gjermani: Vdiq në moshën 26-vjeçare lojtari që konsiderohej si një talent i madh

Tronditje në Gjermani: Vdiq në moshën 26-vjeçare lojtari që konsiderohej si një talent i madh

Ligat tjera
Ish-agjenti i FBI-së përndjek Djokovicin, është në listën e personave me “rrezikshmëri të lartë”

Ish-agjenti i FBI-së përndjek Djokovicin, është në listën e personave me “rrezikshmëri të lartë”

Tenis
Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

La Liga
Manchester United me 'kontratë në tavolinë' për Ancelottin - dy lojtarë e presin me padurim italianin në Old Trafford

Manchester United me 'kontratë në tavolinë' për Ancelottin - dy lojtarë e presin me padurim italianin në Old Trafford

Premier League
Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Premier League
Kalo në kategori