LAJMI I FUNDIT:

Makina lodër nuk punonte, bateritë i kishte ngatërruar me produkt higjienik (Foto)

Makina lodër nuk punonte, bateritë i kishte ngatërruar me produkt higjienik (Foto)

Heather Leroux nga Sydney i Australisë, ka mbetur e befasuar kur ka parë së djali saj Leo, kishte futur në makinën lodër dy tamponë.

Reklama

Fëmija i ka gjetur produktet higjienike, në çantën që nëna tij e kishte lënë në dysheme dhe ka menduar se janë bateri, transmeton Telegrafi.

Tamponët në makinën lodër

“Më pyeti se a ia kam blerë bateritë dhe unë i thash që t’i kërkojë në çantë. Nuk është krejt faji tij”, ka treguar Leroux për veprimin e të birit.

Rasti që është postuar në rrjetin social, ka marrë shumë pëlqime dhe komente. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
104-vjeçarja amerikane mund të thyejë rekordin Guinness si parashutistja më e vjetër

104-vjeçarja amerikane mund të thyejë rekordin Guinness si parashutistja më e vjetër

Interesante
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
Eksperimenti rus: Ja çfarë i ndodh njeriut nëse qëndron 30 ditë pa gjumë (Video)

Eksperimenti rus: Ja çfarë i ndodh njeriut nëse qëndron 30 ditë pa gjumë (Video)

Interesante
Kalo në kategori