LAJMI I FUNDIT:

Madalina Ghenea, bukuroshja që cilësohet si ‘Sophia Loren e re’ shkëlqeu me një fustan sfidues në Kanë

Madalina Ghenea, bukuroshja që cilësohet si ‘Sophia Loren e re’ shkëlqeu me një fustan sfidues në Kanë
(Foto: FilmMagic)

Madalina Ghenea, aktorja dhe modelja rumune, e cila nga shumëkush konsiderohet ndër femrat më të bukura në botë dhe cilësohet si ‘Sophia Loren e re’, ka shkëlqyer në tepihun e kuq të Kanës.

35-vjeçarja u shfaq në Festivalin e Filmit me një fustan ngjyrë kafe me një të çarë të thellë që i nxirrte në pah këmbët e saj të gjata.

Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë
Lexo po ashtu Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë

Fustani kishte njërin sup të zbuluar dhe ishte lidhur rreth qafës, ndërsa veshjen e kishte plotësuar me vathë floriri dhe sandale me taka të larta.

Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)
Lexo po ashtu Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)
(Foto: FilmMagic)

Roli i parë i rëndësishëm i Madelinas ishte në filmin “House of Gucci”, ku luajti pikërisht Sophia Lorenin dhe për shkak të pamjes së saj, shumë e krahasojnë me aktoren e njohur italiane.

Së shpejti do të shfaqet filmi “Deep Fear”, në të cilin rolin kryesor e luan bukuroshja rumune.

Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune
Lexo po ashtu Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune

Sa i përket jetës romantike, ajo është spekuluar të ketë pasur lidhje të shkurtra me Leonardo DiCaprio dhe Gerard Butler. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)