LAJMI I FUNDIT:

Madalina Ghenea, bukuroshja që cilësohet si ‘Sophia Loren e re’ shkëlqeu me një fustan sfidues në Kanë

Madalina Ghenea, bukuroshja që cilësohet si ‘Sophia Loren e re’ shkëlqeu me një fustan sfidues në Kanë
(Foto: FilmMagic)

Madalina Ghenea, aktorja dhe modelja rumune, e cila nga shumëkush konsiderohet ndër femrat më të bukura në botë dhe cilësohet si ‘Sophia Loren e re’, ka shkëlqyer në tepihun e kuq të Kanës.

Reklama

35-vjeçarja u shfaq në Festivalin e Filmit me një fustan ngjyrë kafe me një të çarë të thellë që i nxirrte në pah këmbët e saj të gjata.

Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë
Lexo po ashtu Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë

Fustani kishte njërin sup të zbuluar dhe ishte lidhur rreth qafës, ndërsa veshjen e kishte plotësuar me vathë floriri dhe sandale me taka të larta.

Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)
Lexo po ashtu Krahasohet me Sofia Loren, Madalina Diana fascinon me bukurinë dhe atraktivitetin (Foto)
(Foto: FilmMagic)

Roli i parë i rëndësishëm i Madelinas ishte në filmin “House of Gucci”, ku luajti pikërisht Sophia Lorenin dhe për shkak të pamjes së saj, shumë e krahasojnë me aktoren e njohur italiane.

Së shpejti do të shfaqet filmi “Deep Fear”, në të cilin rolin kryesor e luan bukuroshja rumune.

Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune
Lexo po ashtu Rikthimi i dashurisë? DiCaprio shfaqet në të njëjtin klub të natës me bukuroshen rumune

Sa i përket jetës romantike, ajo është spekuluar të ketë pasur lidhje të shkurtra me Leonardo DiCaprio dhe Gerard Butler. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Po nëse testi i shtatzënisë rezulton pozitiv pas një aborti: Hormonet nuk janë fajtori i vetëm

Shtatzëna
Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Instruktorja e notit paralajmëron prindërit: Mos blini kurrë rroba banje për fëmijë në këtë ngjyrë

Këshilla për prindër
Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Flokë dhe stil
Kalo në kategori