LAJMI I FUNDIT:

Ma lirë s’ka – me 3 euro nga Albi Mall në qendër të Prishtinës përmes Shoferi Im dhe City Taxi

Ma lirë s’ka – me 3 euro nga Albi Mall në qendër të Prishtinës përmes Shoferi Im dhe City Taxi

A ju mundojnë rrugët e gjata dhe nuk keni veturë? Ose i përtoni transportit urban për shkak të ngarkesës në komunikacion.

Mos e mundoni vetën sepse Shoferi Im dhe City Taxi është zgjedhja dhe zgjidhja për kudo që dëshironi të shkoni.

Nëse pëlqeni qendrat tregtare dhe i vizitoni shpesh sidomos gjatë fundjavës, tashmë për një çmim tejet të volitshëm do të keni mundësi të bëni vajtje ardhje, pa problem.

Me një ofertë shumë atraktive, Shoferi Im dhe City Taxi kanë vendosur që për vetëm 3 euro t’ju vozisë nga Albi Mall deri tek të gjitha lagjet brenda qytetit të Prishtinës si: Lakrishtë, Dardani, Ulpianë, Arbëri, Emshir etj dhe anasjelltas.

Pra nuk ka rëndësi në cilën lagje brenda qytetit jetoni, mjafton një telefonatë e shpejt në njërën nga bazat e dy taksive dhe për pak minuta për një shumë të vogël do të mund të udhëtoni pa asnjë problem nga Albi Mall deri tek lagjja e caktuar.

Ju mund të telefononi në numrat e tyre fiks dhe të celularit e gjithashtu të telefononi pa pagesë, në të njejtën kohë keni mundësinë të shkarkoni edhe aplikacionin e tyre në App Store dhe Google Play.

Mos  e humbisni këtë super ofertë që do të vazhdojë të jetë aktive përgjatë gjithë muajit qershor. Në ditët më të nxehta do të lehtësohet rruga me vetëm 3 euro.

Shoferi Im dhe City Taxi, tek vendi për vozitjen më të rehatshme deri tek pika e ndalesës tuaj për vetëm 3 euro!

 

Për kontakt:

Nr.tel: 038/044/049/ 600 900

Nr.tel pa pagesë: 0800 600 90

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori