Linja e enëve Delimano Stone Legend CopperLUX është bërë zgjidhja ideale për mbi 3 milion konsumatorë në mbarë botën.

Tashmë prapë në treg me fuqi të re dhe formë origjinale, me pamje të re dhe karakteristika të reja që  ju do t’i adhuroni sa herë që gatuani shëndetshëm për më të dashurit tuaj.

Enët CopperLUX janë enë që do të zgjasin për vite të tëra dhe do të ju shërbejnë si kuzhinier besnik për ushqimet tuaja. Janë të sigurta, të përshtatshme për të gjitha pllakat, madje edhe ato me induksion, dhe për më shumë janë kombinim i traditës dhe modernes si në pamje ashtu edhe në përgatitjen e ushqimeve.

Delimano ka përzgjedhur produktet më esenciale nga linja CopperLUX të cilat ju mund t’i përfitoni me ofertë speciale -80€ më lirë.

Tani mund të kompletoni këndin tuaj të kuzhinës më enë që:

Janë të përbëra me grimca të vërteta guri & bakri
Përçueshmëri më të mirë të nxehtësisë
Përçueshmëri jashtëzakonisht të lartë elektrike dhe termike
Kursejnë energji
Nuk ngjesin, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe efektive në energji
Për më shumë janë enë shumë të bukura në pamje që do të mund t’i ekspozoni lirshëm në kuzhinën tuaj.

Seti Delimano CopperLUX në ofertë përfshinë:

Tenxhere të thellë CopperLUX 24 cm
Tavë për pjekje CopperLUX 40×25 cm
Kapak qelqi CopperLUX 24 cm
Tigan salcash CopperLUX 16 cm
Tigan për fërgim CopperLUX 24 cm
Shporta e gatimit
Mprehësi + 3 thika
Blender dore Joy

Sasitë e limituara prandaj thirr TANI falas në nr: 0800 100 90, porosit online KËTU, vizito faqen në Facebook dhe Instagram apo vizito dyqanet e Top Shop dhe Dormeo Home në mbarë Kosovën.