LAJMI I FUNDIT:

Lëvizi edhe pasi iu hoqën bateritë, dyshojnë se kukulla u pushtua nga fantazmat (Video)

Lëvizi edhe pasi iu hoqën bateritë, dyshojnë se kukulla u pushtua nga fantazmat (Video)

Pronarja e një kukulle në Cusco të Perusë, e ka treguar atë teksa fliste dhe lëvizte, megjithëse ia kishte hequr bateritë.

Shumë njerëz janë frikësuar nga kjo lodër, me besimin se është pushtuar nga fantazmat dhe ka qëllime të këqija, transmeton Telegrafi.

“Unë të sjelli lumturinë” si dhe “ku gjendem”, janë fjalët që lëshon kukulla, duke e bërë situatën edhe më të çuditshme.

Ende nuk dihet se si ka mundësi të lëvizte, pasi që nuk ka ndonjë burim ku furnizohet me energji. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Falimenton restoranti i njohur në Shqipëri, ndërsa kompania kosovare e taksive kthen veturat elektrike në gaz

Falimenton restoranti i njohur në Shqipëri, ndërsa kompania kosovare e taksive kthen veturat elektrike në gaz

Virale
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Biden ia huq gjatë vizitës në qytetin e shkatërruar nga tornadoja, në vend se t’i thotë Rolling Fork e ngatërron me Rolling Stone

Biden ia huq gjatë vizitës në qytetin e shkatërruar nga tornadoja, në vend se t’i thotë Rolling Fork e ngatërron me Rolling Stone

Fun
Britania e Madhe tallet me doktrinën e re të Putinit

Britania e Madhe tallet me doktrinën e re të Putinit

Fun
Djaloshi 4 vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe thyen rekord – bëhet personi më i ri që boton një libër

Djaloshi 4 vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe thyen rekord – bëhet personi më i ri që boton një libër

Interesante
Nga e ka origjinën dita e gënjeshtrave - 1 Prilli?

Nga e ka origjinën dita e gënjeshtrave - 1 Prilli?

Interesante
Kalo në kategori