LAJMI I FUNDIT:

Lehtësoja vetës jetën, porosit nga kudo në botë!

Lehtësoja vetës jetën, porosit nga kudo në botë!

A e keni marr aplikacionin Viva Fresh Online?!

Nëse jo, çfarë po prisni?!

Përmes aplikacionit Viva Fresh Online ju mund të porositni të gjitha produktet që gjendën brenda dyqaneve Viva Fresh Store nga kudo në botë.

Viva Fresh ka menduar edhe për ju bashkatdhetarë të dashur, duke ju dhënë mundësinë që të bleni pako ushqimore për këdo në Kosovë. Krejt çfarë duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin në telefon dhe dyqanin Viva Fresh Store e keni në dorën tuaj! 

Viva Fresh po ashtu është kujdesur që të krijojë një sistem të sigurt pagesash, dorëzimin në kohë të produkteve kudo që jeni në krejt Kosovën me transport FALAS (vlera minimale mbi 20 euro) si dhe asistencë gjatë tërë ditës, duke filluar nga ora 07.00 deri në 23.00 (049 998 000 – Viber dhe WhatApp).

Shkarkoni aplikacionin SOT dhe bëhuni pjesë e familjes së madhe të Viva Fresh Store, sepse kudo jemi bashkë!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Hyn në fuqi vendimi i Ministrisë së Infrastrukturës, deri më 31 korrik ndalohet qarkullimi i automjeteve mbi 7.5 ton

Hyn në fuqi vendimi i Ministrisë së Infrastrukturës, deri më 31 korrik ndalohet qarkullimi i automjeteve mbi 7.5 ton

Ekonomi
Dhjetra biznese “injorojnë” vendimin për kufizim të orarit të punës, gjobiten nga inspektorati

Dhjetra biznese “injorojnë” vendimin për kufizim të orarit të punës, gjobiten nga inspektorati

Ekonomi
Bien ​çmimet e naftës, shkak rritja e dollarit amerikan

Bien ​çmimet e naftës, shkak rritja e dollarit amerikan

Botë
Ndikimi i regjistrimit të popullsisë, GAP: 20 komuna do t’i humbin miliona grante qeveritare

Ndikimi i regjistrimit të popullsisë, GAP: 20 komuna do t’i humbin miliona grante qeveritare

Ekonomi
Fitore e trent - shpallet fituesi i BMW X7 nga ‘Lojë e trent’ me Go+!

Fitore e trent - shpallet fituesi i BMW X7 nga ‘Lojë e trent’ me Go+!

GO+
Edhe një finale sonte - u lansua aplikacioni më i ri për shitblerjen e veturave, VETURA SCOUT!

Edhe një finale sonte - u lansua aplikacioni më i ri për shitblerjen e veturave, VETURA SCOUT!

Vetura Scout
Kalo në kategori