LAJMI I FUNDIT:

“Lagjja Instagram”: Banorët e shqetësuar me vizitorët, që nuk ndalojnë së fotografuari para shtëpive të tyre (Foto)

“Lagjja Instagram”: Banorët e shqetësuar me vizitorët, që nuk ndalojnë së fotografuari para shtëpive të tyre (Foto)

Yjet e rrjetit social Instagram, janë bërë shqetësimi i banorëve të Notting Hill të Londrës – që po shfaqen para dyerve të shtëpive të tyre luksoze, për të bërë fotografi.

Reklama

Për çdo ditë, Farmer Road që ndodhet në pjesën perëndimore të kryeqytetit anglez, që është shtëpi e miliarderëve dhe të famshmëve të ndryshëm, mbledhë blogerë, blogerë dhe të ashtuquajturit influencues, që sjellin edhe tenda që të ndërrojnë rrobat sa më shpejtë, transmeton Telegrafi.

Zona piktoreske e lagjes me shtëpi të vjetra, që kanë fasada të lyera bukur, vizitoret shumë gjatë dy viteve të fundit, në çdo kohë.

“Duket sikur po na shikojnë nga distanca, ndërsa bëhen sikur trokasin nëpër dyer tona. Sapo dalin, i shohim në pozita të ndryshme te pragu” ka thënë një banor.

Sipas tyre, ky trend është shqetësues, sepse prania e tyre është e vazhdueshme, ndërsa nganjëherë edhe presin në radhë për të shkrepur fotografitë.

Në të njëjtën kohë, ata nuk sjellin ndonjë përfitim banorëve të lagjes së njohur si Instagram, ku lënë edhe mbeturina të shumta pasi largohen. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Interesante
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Kalo në kategori