Lady Gaga i trajtoi fansat me një video pas notit në Instagram të mërkurën.

Ajo kishte veshur bikini vërtet unike ngjyrë portokalli nga marka Lali + Layla.

Këngëtarja u vesh në pjesën e sipërme “Stella” me shirita, në formë ylli (69 dollarë) dhe pjesën e poshtme “Hazel” (65 dollarë).

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)


Si një person që nuk anashkalon mundësinë për të vendosur aksesorë, Gaga mbështolli një rrip me zinxhir nga Chanel rreth ijëve dhe përfundoi pamjen e saj me syze dielli.

“Yje të vegjël”, mbishkroi ajo videon, duke shtuar edhe disa yje.

Lady Gaga shkëlqen e veshur në fustan rozë me pika Lady Gaga shkëlqen e veshur në fustan rozë me pika

Momentet e saj të fundit në stilin e rrugës kanë qenë më joshëse se kurrë, gjithashtu. Përpara shfaqjes së filmit të saj “House of Gucci”, ajo u largua në një seri pamjesh verbuese të stilistëve në New York në fillim të këtij muaji. /Telegrafi/