LAJMI I FUNDIT:

Kukulla e hedhur në lumë, ngjalli dyshime se është një grua duke u mbytur (Foto)

Kukulla e hedhur në lumë, ngjalli dyshime se është një grua duke u mbytur (Foto)

Tom Maybury nga Kent i Anglisë, është tmerruar kur e ka parë atë që dukej sikur grua që po mbytej në një lumë.

Reklama

Adoleshenti ka filluar të beratas dhe të bëjë me gisht drejt viktimës së mundshme, derisa pranë tij kanë filluar të mblidhen disa njerëz, transmeton Telegrafi.

Por, në momentin që kanë dashur ta thërrasin Policinë, dikush ka bërë të ditur se kjo është vetëm një kukull e fryrë, që përdoret për lojëra seksuale.

“Ishte e bukur dhe dukej si njeri i vërtetë. Kisha shumë frikë për fatin e saj, por ishte vetëm një lodër që e ka hedhur dikush”, ka thënë Mayburi lidhur me rastin.

Pasi në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e rendit, e kanë larguar lodrën që ndodhej në ujërat e turbullta dhe shkaktonte panik. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Kalo në kategori