Jon Wakefield e ka filmuar një burrë të paemëruar, që bënte muzikë duke goditur enët me shkopinj, në një rrugë në Somerset të Anglisë.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa ndjek një ritëm të mrekullueshëm me tiganët, tenxheret, kapakët, bidonët e ujit dhe një tabaka, transmeton Telegrafi.

“Të gjitha lëshojnë tinguj të ndryshëm, që janë shumë të veçantë dhe shumë të mira për t’i dëgjuar”, është një koment për këtë rast.

Në fund të paraqitjes që është pëlqyer në rrjetin social, dëgjohen të pranishmit duke duartrokitur. /Telegrafi/