Norwich City ka bërë një prezantim shumë kreativ të Milot Rashicës në rrjetet sociale.

Futbollisti shqiptar iu bashkua klubit anglez gjatë qershorit, ndërsa tashmë ka arritur te klubi i tij i ri, ku edhe është prezantuar.

Porse administratorët e faqes së Norwichit në Twitter kanë treguar kreativitetin e tyre për një mënyrë të veçantë të prezantimit.

Ata e kanë gjetur një publikim të Kim Kardashian në muajin maj të vitit 2019, në të cilin kanë bërë një ripostim të lidhur me arritjen e Rashicës te klubi i Ligës Premier.

‘Mirë se erdhe në Norwich’ – Milot Rashica prezantohet te klubi i ri ‘Mirë se erdhe në Norwich’ – Milot Rashica prezantohet te klubi i ri

“Ai është këtu dhe është i përsosur” – shkruan në postimin e bukuroshes amerikane që është lidhur me fotografinë e prezantimit të anësorit nga Kosova. /Telegrafi/