Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet koleksioni i fanellave të tij.

Foto u postua vetëm një ditë pas që e siguruan Ligën e Kampionëve me Interin.

Shkarkimi i Spallettit do t’i kushtonte Interit miliona euro Shkarkimi i Spallettit do t’i kushtonte Interit miliona euro

Trajneri italian që ka ndërruar disa skuadra në Itali, ka qenë drejtues edhe Zenit Saint Petersburg.

Luciano Spalletti . (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Gjatë kohë si trajner ai ka tubuar fanella dhe të gjitha i ka ruajtur. Ato javë vërejtur në një foto të postuar në Instagram.

Shiheni disa emra të mëdhenj si Kaka, Zlatan Ibrahimovic, Francesco Totti, Lionel Messi, Mohamed Salah, Edinson Cavani e Paul Pogba. /Telegrafi/