0Shares

Ky është një moment bizar kur shoferi i një traktori mundohet të manovroj me timon dhe t’i zbres rrotat në tokë, për shkak të peshës së madhe që e kishte ngarkuar në rimorkio dhe që ia kishte marrë anën traktorit.

Kjo ngjarje është filmuar në Chomu të Indisë, ku të gjithë kalimtarët e rastit u habitën me shkathtësitë e shoferit të traktorit i cili përkundër peshës së madhe që e kishte në rimorkio, arrin ta stabilizojë traktorin dhe ta vozis me dy rrota, transmeton Telegrafi.

Në një moment dukej se gjithçka që ishte ngarkuar në rimorkio do të shembej, por zhdërvjelltësia e shoferit i la të gjithë me gojëhapur duke vazhduar rrugën pa rrezikuar askënd. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)