Ajo ka tendencën që edhe në daljet me të zakonshme të tregojë gjëra vërtet magjepsëse

Kim Kardashian edhe nëse del të bëjë pazar sigurohet që të gjithë t’i kenë sytë vetëm tek ajo.

Ylli i serialit ‚‘‘Keeping Up With Kardashians‘‘ gjatë të dielës ka dalë të bëjë pazar e veshur fare thjeshtë, por me një detaj 30 mijë dollarësh me vete.

Çanta metalike Dior shkëlqente dhe tërhoqi të gjithë vëmendjen.

Kim ka qenë duke bërë pazar në Malibu dhe në pamje të parë kishte zgjedhur një veshje të thjeshtë e komode, por e ka kombinuar me çantën mijëra dollarëshe që mbante në dorë e cila nuk mbeti pa u komentuar.

Kësaj i thonë paç fatin e Kimit!

/Telegrafi/