Ajo përherë ka qenë e njohur për stilin e veçantë të veshjes.

Reklama

Dhe Kesha ka vendosur që në një shëtitje në Los Angeles, të marrë vëmendjen e gjithë audiencës, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja bionde është parë e veshur me një bluzë të përmasave të mëdha, që kishte ngjyra të verdhë dhe të zezë.

Foto: Daily Mail

Më ketë lloj dukje ajo sigurisht që ka vënë në pah këmbët e tonifikuara, për të cilat pëlqehet shumë.

Duket se Kesha nuk kishte vënë makijazh, ndërsa kishte vendosur një palë syze unike.

Foto: Daily Mail

Një dalje e tillë e artistes u vu re menjëherë nga fansat, të cilët i dhanë komente pozitive këngëtares. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Daily Mail