LAJMI I FUNDIT:

“Kërcimi së larti në Veternik”, “Noti në Stacionin e Autobusëve”, “Boks në Kuvend”, shaka të shumta lidhur me Lojërat Mesdhetare në Kosovë

“Kërcimi së larti në Veternik”, “Noti në Stacionin e Autobusëve”, “Boks në Kuvend”, shaka të shumta lidhur me Lojërat Mesdhetare në Kosovë

Në rrjetet sociale kanë shpërthyer shakatë pas lajmit që Kosova do t’i pres Lojërat Mesdhetare 2030, që janë një ngjarje e madhe sportive që organizohen çdo katër vjet nga Komiteti Ndërkombëtar i Lojërave Mesdhetar.

Reklama

“CoolnFresh Magazine” e cila është një faqe satirike në Facebook, së fundmi ka publikuar disa fotografi lidhur me Lojërat Mesdhetare 2030, transmeton Telegrafi.

Siç thuhet në postimin e kësaj faqe, gëzimi për mbajtjen e Lojërave Mesdhetare është i madh, ndërsa thonë se kanë bërë edhe fotografimin e disa garuesve.

Në një fotografi e cila është bërë montazh, shihet kinse një garues po bën kërcimin nga lartë në Veternik.

Kurse, në një tjetër, një notues shihet duke bërë not në stacionin e autobusëve, ku shpesh-herë pas reshjeve të shiut, ajo pjesë bëhet e pakalueshme.

Sa i përket boksit, CoolnFresh ka publikuar fotografinë e Kuvendit të Kosovës, ku së fundmi në Kuvend u përleshen fizikisht deputetët dhe ministrat. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Fun
Kalo në kategori