LAJMI I FUNDIT:

Kendall Jenner tregon figurën e saj mahnitëse, me bikini jeshile në fotografitë fundit

Kendall Jenner tregon figurën e saj mahnitëse, me bikini jeshile në fotografitë fundit

Kendall Jenner mahniti 300 milionë ndjekësit e saj në Instagram, të martën.

Modelja 28-vjeçare tregoi trupin e saj në një bikini jeshile, në imazhin e shkrepur nga Cameron Hammond.

Motra e madhe e Kylie Jenner po modelonte linjën e re verore për Calzedonia, një grup i modës italiane i themeluar në Verona nga Sandro Veronesi në vitin 1986, me mbi 5000 dyqane në mbarë botën që nga viti 2021, shkruan DailyMail.

Kompania e quajti Jenner-in ‘muzën e tyre të verës’ pasi ajo shfrytëzoi maksimalisht kostumin që ata e përshkruan si ‘saten me shkëlqim’.

Bukuroshja e cila shkoi ‘topless’ në një selfie të hënën, u pa pranë oqeanit teksa mbante flokët e saj ngjyrë kafe të hapur poshtë mbi supet e saj të zhveshura. Dhe në dy fotografi, ajo nuk kishte sipër asgjë, pasi përdori dorën për të mbuluar pak gjoksin.

Kjo vjen pasi Kendall, e cila së fundi nënshkroi me Society Management dhe ish-i dashuri i saj Bad Bunny u ribashkuan pas Met Gala në fillim të këtij muaji. /Telegrafi/

The leggy 28-year-old daughter of Kris Jenner showed off her body in a very skimpy lime green string bikini

The older sister of Kylie Jenner was modeling the new summer line for Calzedonia, an Italian fashion group founded in Verona by Sandro Veronesi in 1986, with over 5,000 shops worldwide as of 2021

The company called Jenner their 'summer muse' as she made the most of the suit they described as 'shiny satin'

She was seen near a swimming pool as she wore her light brown hair down over her bare shoulders

In this image she wore large bangle bracelets as she lay on a pea green towel

The looker is known for modeling swimsuits and lingerie, even posing for her sister Kim Kardashian's brand SKIMS

A photo of the briefs was seen in close up as her legs were wet from a dip in the swimming pool