LAJMI I FUNDIT:

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

Janë disa puthje të cilat patjetër duhet t’i mësoni gjatë jetës, sepse pa to nuk mund të funksiononi normalisht.


Puthja e parë

Reklama

Është ajo më e ëmbla, por më jopraktikja. Tepër shumë me gjuhë, tepër pak me gjuhë, ritme të ndryshme… Nganjëherë prej frikës që të mos dështosh, puthja e parë krijon tremën e cila mund të shkatërrojë tërë momentin.

Këshilla jonë – vetëm të jeni të relaksuar, transmeton Telegrafi.

Puthja në publik

Puthja në publik mund të jetë e zjarrtë, mirëpo njëkohësisht edhe “të jetë me shije” për syrin e të tjerëve.

Domethënë, nëse kalimtarët e rastit kanë ndjenjën që janë duke shikuar film erotik, sepse shohin gjuhën në të gjitha anët, jeni duke e bërë puthjen tepër të zjarrtë.

Puthja para prindërve

Para prindërve aplikoni minimalen, jo për shkak që duhet të aktroni diçka, por për shkak se kjo është thjesht sjellje e njerëzishme.

Puthja e njëmiliontë

Natyrisht që puthja e njëmiliontë nuk do të jetë si ajo e para, mirëpo duhet patjetër të ruani shprehinë e puthjeve, sepse puthjet ofrojnë njerëzit.

Nëse harroni të putheni, do të humben të dridhurat të cilat është mirë t’ju kalojnë nëpër bark. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Mënyra më e lehtë për të pastruar karriget e bardha plastike: Përziejeni këto produkte me ujë dhe hiqni papastërtitë

Mënyra më e lehtë për të pastruar karriget e bardha plastike: Përziejeni këto produkte me ujë dhe hiqni papastërtitë

Bëje vet
Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t'ju vrasë

Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t'ju vrasë

Bëje vet
Të ndërpresin sa herë flet? Ja disa shkaqe pse mund të ndodhë dhe si të reagosh

Të ndërpresin sa herë flet? Ja disa shkaqe pse mund të ndodhë dhe si të reagosh

Këshilla Lifestyle
Horoskopi vjetor për 2023: Zbuloni se çfarë ju pret...

Horoskopi vjetor për 2023: Zbuloni se çfarë ju pret...

Astrologji
Sa para, aq edhe seks: Mësoni se si të pasuroheni në shtrat

Sa para, aq edhe seks: Mësoni se si të pasuroheni në shtrat

Intimitet dhe Pasion
Zambakët e paqes kanë nevojë për 'rregullim të veçantë' për të mbijetuar - këshilla 'jetike' për kujdesin për bimën 'e vështirë'

Zambakët e paqes kanë nevojë për 'rregullim të veçantë' për të mbijetuar - këshilla 'jetike' për kujdesin për bimën 'e vështirë'

Lule
Kalo në kategori