LAJMI I FUNDIT:

Kastrati takon banorët e Drenocit: Askush nuk mund ta ndal fitoren tonë në Malishevë

Kastrati takon banorët e Drenocit: Askush nuk mund ta ndal fitoren tonë në Malishevë

Kandidati i Nismës Socialdemokrate për kryetar të Malishevës, Ekrem Kastrati është duke vazhduar takimet me qytetarë.

Kastrati ka takuar banorët e Drenocit, teksa ka thënë se ka marrë përkrahje të madhe, transmeton Telegrafi.


“Atmosferë fitoreje ishte tubimi i mbrëmshëm në Drenoc. Prezenca kaq e madhe e përkrahësve tanë në Drenoc, është dëshmi e mirë, se askush nuk mund ta ndal fitoren tonë në Malishevë.
Voto 119”, ka shkruar ai.

Raundi i dytë i zgjedhjeve do të mbahet më 14 nëntor, ditë e diel. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Prishtina
Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Lajme
Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Komunat
Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Lajme
Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Politikë
Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Lajme
Kalo në kategori