0Shares

Peshkatarët në Primorsky Krai të Rusisë, kanë kapur një peshk misterioz që pos gojës në fytyrë e ka edhe një tjetër në qafë, si dhe bishti i tij është në formë grepi.

Gjallesa nuk është aq e madhe, ndërsa askush edhe nuk po dihet se çfarë mund të jetë, pasi nuk ngjanë me asnjë tjetër, transmeton Telegrafi.

“Më duket sikur kemi zënë një përbindësh, është shumë i frikshëm”, ka thënë njëri nga peshkatarët lidhur me rastin.

Krijesën e kanë dërguar në një institucion të zonës, që ekspertët të bëjnë studime se çfarë mund të jetë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)