0Shares

Gazetarja e nj televizioni për pak sa nuk u çmend nga frika, kur një insekt iu ngjit në fustan derisa po raportonte live.

Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika, kur një insekt filloi t’i ngjitet drejt fytyrës, transmeton Telegrafi.

E veshur me minifund t kaltër, gazetarja po fliste para kamerës kur befasisht një insekt filloi t’i ecë nëpër trup, duke e detyruar at t ndërpret transmetimin live.

Që nga publikimi i kësaj videoje, ajo është shikuar nga mijëra persona. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)