0Shares

Në Nurburgring të Gjermanisë, reporterët e kanë parë gjate testimit modelin e ri nga Aston Martin.

Modeli Volante, është një nga veturat më të mira që kanë tavan të hapur, të cilat lansohen gjatë vitit të ardhshëm.

Ende nuk janë bërë të ditura detaje, vetëm se shihet që është një makinë me linja të përkryera, si dhe mundësia të mëdha aerodinamike.

Pritet që kjo Volante të jetë rivale me Ferrari California T dhe Bentley Continental GT Speed. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)