LAJMI I FUNDIT:

Kamerieri rrahu dy fëmijë dhe i detyroi të fshijnë dyshemenë, sepse rrëzuan gotën me lëng (Video)

Kamerieri rrahu dy fëmijë dhe i detyroi të fshijnë dyshemenë, sepse rrëzuan gotën me lëng (Video)

Policia në Krusk Oblast të Rusisë, e ka arrestuar një kamerier të paidentifikuar, i cili rrahu dy fëmijë dhe i detyroi të fshijnë dyshemenë.

Reklama

Ai është filmuar në fshehtësi teksa qëllon një nxënës, pasi i japë fshesën me bisht të gjatë për ta mbledhur lëngun e derdhur qëllimisht.

Më pas, ai tërheqë bashkëmoshatarin e fëmijës dhe e detyron të pastrojë, por atë nuk e godet.

Pasi është ndaluar, ai ka thënë se ka dashur t’ju japë një mësim atyre, që të jenë më të sjellshëm dhe të mos shkaktojnë rrëmujë.

Derisa zyrtarë të Burger King kanë kërkuar falje për veprimet e punonjësit e tyre, ai po qëndron i mbyllur dhe pritet të del shpejtë para drejtësisë. /Telegrafi/


Artikull i sponzorizuar

Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Fun
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Kalo në kategori