0Shares

Nëse deri tani nuk e keni mësuar teknikën e zierjes së vezëve, gjellëbërësi Justin Cepul do t’ju tregojë trukun shumë të dobishëm se si t’i gatuani pa bërë asnjë gabim.

Sekreti është shumë i thjeshtë – përdorni kallëpin e biskotave!

E gjitha që duhet të bëni është që të qitni pak ujë në kallëp, pastaj të thyeni vezët dhe t’i qitni në secilën gropë.

Fusni në furrë që të piqen në 350 gradë celsius.

Rezultati përfundimtar do t’ju befasojë! – transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)