LAJMI I FUNDIT:

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Tiktoker @wallywhatthe u mburr me sukses të jashtëzakonshëm ndërsa videoja që publikoi “mori” më shumë se 226.4 milionë shikime.

Nën video ai ka shkruar “100 litra dredhëza vs një djalë”, dhe pretendon se ka ngrënë një tufë frutash brenda 12 orëve.

Videoja është pjesërisht e përshpejtuar dhe tregon djalin që mbledh luleshtrydhet dhe nuk ndalon së ngrëni derisa të zbrazë plotësisht akuariumin.

Natyrisht, ajo shkaktoi interes të madh tek tiktokerët, siç dëshmohet nga mbi 242 mijë komente.

Shumë janë të kënaqur me “mjeshtërinë” e tij, të tjerë bëjnë thirrje për kujdes dhe të tjerë ende dyshojnë se “veprimi” është autentik.

Dhe me të vërtetë, regjistrimi ka “bërxolla”, ndërsa drita në dhomë praktikisht nuk ndryshon.

“Ai hëngri luleshtrydhe për 12 orë, por drita në dhomë nuk ndryshoi? Pse jo”, ka shkruar një person.

Një tjetër vazhdoi “a thua se ka qëndruar pothuajse në të njëjtin pozicion dhe ka përtypur 12 orë?”.

E treta nuk ngurroi: “Aftësi të shkëlqyera redaktimi! Gjynah që nuk perëndoi dielli në ato 12 orë”.

Çfarë mendoni për videon? A mund të besoni se djali i hëngri të gjitha luleshtrydhet?

Na shkruani në komente. /Telegrafi/

@wallywhatthe♬ original sound – Wally.