LAJMI I FUNDIT:

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Në qendrën tregtare Central Park, tek parku i argëtimit për fëmijë VitaLand, nga data 1 deri më 7 qershor, do të organizohet një festë e paharrueshme për nder të Ditës Ndërkombtare të Fëmijëve. Për ta bërë këtë festë edhe më të veçantë, VitaLand do të sjellë surpriza të mrekullueshme duke ju mundësuar fëmijëve një javë të tërë me aktivitete të shumëta interesante.

Një nga pikat kryesore të këtyre aktiviteteve të veçanta është dhurimi i 300 dhuratave FALAS dhe gjatë gjithë kësaj jave fëmijët tuaj mund të shijojnë lojërat e parkut, duke kaluar çdo moment të çmuar me shokët dhe shoqet e tyre për vetëm 6 euro PA LIMIT KOHOR.

VitaLand është gati që fëmijëve t’iu jap një eksperience unike me stil dhe frymë pozitive përmes performancave me maskotat e tyre të preferuara dhe aktiviteteve të ndryshme si: facepainting, lojëra interaktive dhe shumë surpriza të tjera.

VitaLand me një ambient të këndshëm dhe argëtues, ku fëmijët mund të lëvizin lirshëm dhe shijojnë aventurën e tyre me opsionet e lojërave që ofron ky vend fantastik, i krijuar bazuar mbi dëshirat dhe imagjinatën e tyre.

Mos harroni të vizitoni këtë qendër tregtare të jashtëzakonshme dhe të keni një kohë të paharrueshme së bashku me familjen tuaj.

Krejt kemi me u kënaq!

Parku i argëtimit VITALAND në Central Park.

Zona Industriale, Prishtinë

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori