LAJMI I FUNDIT:

Infinix prezanton teknologjinë 3D Lighting Leather

Infinix prezanton teknologjinë 3D Lighting Leather

Infinix ka krijuar emrin e saj në tregun e telefonave të mençur gjatë viteve të fundit dhe dizajni është pjesa kryesore në ngritjen e markës.

Zhvillimi më i fundit nga marka e telefonave Transsion Holdings quhet teknologjia 3D Lighting Leather dhe kombinon dritat LED shumëngjyrëshe me lëkurë të tejdukshme poliuretani termoplastik (TPU) në skajet e pjesës së pasme.

Zhvillimi i ri përmban një strukturë me katër shtresa të përbërë nga një shtresë bazë e shiritit udhëzues të dritës LED (LFG) në fund, e cila është e mbuluar me bojë rezistente ndaj dritës për të përmirësuar transmetimin e saj, raporton GSM Arena, transmeton Telegrafi.


Infinix introduces 3D Lighting Leather technology

Pjesa e mesme përmban tekstil me fibra qelqi transparent që lejon LED-in të shkëlqejnë përmes lëkurës së tejdukshme TPU.

Infinix planifikon të përdorë teknologjinë e re 3D Lighting Leather së bashku me efektet zanore për njoftime dinamike dhe sinjalizime për aplikacione të ndryshme.

3D Lighting Leather do të bëjë debutimin e tij në një model ekskluziv të edicionit special të Infinix Note 30 VIP më vonë këtë muaj. /Telegrafi/

Infinix introduces 3D Lighting Leather technology

Në trend Teknologji

Më shumë
Mos përdorni rrjete publike të Wi-Fi në Paris

Mos përdorni rrjete publike të Wi-Fi në Paris

Teknologji
Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Teknologji
Musk me sondazh nëse Tesla duhet të investojë miliarda në xAl, publikohen rezultatet e hershme

Musk me sondazh nëse Tesla duhet të investojë miliarda në xAl, publikohen rezultatet e hershme

Teknologji
Musk thotë se një nga 'miqtë e tij më të mirë', Larry Page i Google, mendonte se përfundimisht të gjithë do “t'i ngarkojmë” mendjet tona në kompjuter

Musk thotë se një nga 'miqtë e tij më të mirë', Larry Page i Google, mendonte se përfundimisht të gjithë do “t'i ngarkojmë” mendjet tona në kompjuter

Teknologji
Lansohet platforma “The future workplace”

Lansohet platforma “The future workplace”

WhatsApp me dizajn të ri: A ju ka ardhur versioni i ri?

WhatsApp me dizajn të ri: A ju ka ardhur versioni i ri?

Teknologji
Kalo në kategori