0Shares

Të qenit baba nuk është punë e lehtë e në veçanti për ata të rinj dhe pa përvojë, por njëherit është ndjenja më e mirë.

Pavarësisht faktit që mbesin pa gjumë gjatë natës, dhe u duhet të ndërrojnë pelenat dhe të lexojnë librat e njëjtë për fëmijët e tyre, ata janë shumë të lumtur që pranë vetes kanë ata për të cilët kanë ëndërruar gjithmonë, transmeton Telegrafi.

Fotogaleria e publikuar më poshtë, shfaq momentet më të mira të baballarëve të cilët nuk kanë hezituar t’i ndajnë me publikun imazhet me fëmijët e tyre.

Këta baballarë që kanë pozuar përkrah fëmijëve të tyre kanë marrë komente pozitive, për faktin se janë treguar të kujdesshëm dhe përkushtuar ndaj familjes dhe më të dashurve të tyre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)