LAJMI I FUNDIT:

Ide të bukura të veshjeve për ditëlindje që do t’ju bëjnë të ndiheni si një super yll

Ide të bukura të veshjeve për ditëlindje që do t’ju bëjnë të ndiheni si një super yll

Para se të filloni me shampanjë, do të duhet të bashkoni veshjen e përsosur.

Dhe ka shumë mundësi për t’u marrë parasysh: Ju mund të dilni si një yll Instagrami me një fustan të shkurt dhe taka të larta ose në pantallona të shkurtra xhins dhe një bluzë, transmeton Telegrafi.


Duke u bazuar nga planet tuaja, ja disa veshje që mund t’i përdorni për ditën tuaj:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Moda
Margot Robbie duket bukur me një fustan të kaltër me pika ndërsa shëtit në New York

Margot Robbie duket bukur me një fustan të kaltër me pika ndërsa shëtit në New York

Moda
Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Ushqim i shëndetshëm
Pyeteni se çfarë mendon për ish-partneren dhe mësoni se çfarë perspektive do të ketë lidhja juaj

Pyeteni se çfarë mendon për ish-partneren dhe mësoni se çfarë perspektive do të ketë lidhja juaj

Në çift
Kalo në kategori