LAJMI I FUNDIT:

Hyri në liqe në mot të ftoftë, për të shpëtuar atë që i dukej se ishte një fëmijë (Foto)

Hyri në liqe në mot të ftoftë, për të shpëtuar atë që i dukej se ishte një fëmijë (Foto)

James Dowley nga Shropshire e Anglisë, ka kaluar pranë një liqeni ku i është dukur se po mbytet një fëmijë dhe ka hyrë për ta shpëtuar, por e kuptoi se ishte vetëm një kukull.

Reklama

Derisa po kthehej nga një pjesë malore, ku kishte marrë trupa druri që i shfrytëzon në punëtorinë për mobilie, 28-vjeçari pa skenën dramatike dhe nuk hezitoi që të intervenonte, transmeton Telegrafi.

“Hoqa pantallonat dhe këpucët me shpejtësi, për tu futur në ujë. Nuk e ndjeva shumë të ftohtin, pastaj u nxeha kur kuptova që jam mashtruar”, ka shkruar Dowley në fotografinë e postuar.

Kukulla që iu duk si fëmijë

Ai po udhëtonte së bashku me të atin, i cili gjithashtu kishte menduar që në ujë është një fëmijë dhe e inkurajoi të hynte për ta shpëtuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori