Artikull i sponsoruar

Për humbje në peshë rekomandohet ekstraktuesi më të mirë në treg, NutriBullet® i cili do të jetë partneri juaj për një fillim të ri, drejt një jete të shëndetshme.

Ju e keni mundësinë që permes anëtarësimit në club5* ta merrni me ofertë speciale. Shiko ofertën KËTU!

Sipas nutricionistëve kungulli duhet të shtohet në çdo shujtë për personat që dëshirojnë të humbin peshë. Është antiaksodant dhe përmban beta-carotene që ngadalëson plakjen. Gjithashtu përmban vitaminë C dhe thuhet se ka aq shumë fibër saqë një smoothie me kungull do të ju mbaj të ngopur tërë ditën.

Smoothie me kungull (1 gotë)
Përbërësit:

1 filxhan pure kungull (mund të përdorni të konservuar ose të freskët)
1 filxhan qumësht pa yndyrë
1/2 banane të ngrira
disa kube akulli
pak erëzë kungulli (ose kanellë)

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku në NutriBullet® dhe shijoni smoothien.

Të gjitha informatat rreth NutriBullet® mund t’i shihni duke klikuar KËTU, ose telefononi në numrin pa pagesë: 0800 100 90.