LAJMI I FUNDIT:

Hoxhaj vizitoi Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

Hoxhaj vizitoi Thaçin e Veselin: Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka vizituar të shtunën dy ish-krerët e kësaj partie, Hashim Thaçin e Kadri Veselin të cilët ndodhen në Hagë.

Reklama

Ai ka thënë se Thaçi e Veseli janë “të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë”.

Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral e atdhedashuri të palëkundur
Lexo po ashtu Hamza vizitoi ish-krerët e UÇK-së në Hagë: Ata si gjithmonë me moral e atdhedashuri të palëkundur

“Historinë e lirisë nuk mund ta ndryshojë askush”, ka shkruar mes tjerash Hoxhaj.

Kujtojmë se për vizitë te ish-krerët e UÇK-së në Hagë të shtunën ishte edhe kryetari i Mitrovicës nga PDK-ja, Bedri Hamza./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Kërkohet reagimi i ndërkombëtarëve pas arrestimit të dy shqiptarëve në Serbi

Kërkohet reagimi i ndërkombëtarëve pas arrestimit të dy shqiptarëve në Serbi

Lugina
Eksperti amerikan: Veriu dobësoi Kosovën, trimëroi Serbinë, përfitoi Rusia

Eksperti amerikan: Veriu dobësoi Kosovën, trimëroi Serbinë, përfitoi Rusia

Lajme
Përjashtimi nga “Defender Europe 23”, Kurti: Nuk është në rregull të ngacmohet Kosova

Përjashtimi nga “Defender Europe 23”, Kurti: Nuk është në rregull të ngacmohet Kosova

Lajme
Pjesëtarë të MUP-it serb në Zveçan për të sulmuar pjesëtarët e KFOR-it

Pjesëtarë të MUP-it serb në Zveçan për të sulmuar pjesëtarët e KFOR-it

Lajme
Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Grubi: E kam lexuar draftin e Ramës për Asociacionin, e përkrah plotësisht

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Grubi: E kam lexuar draftin e Ramës për Asociacionin, e përkrah plotësisht

Lajme
Serbia ndaloi shfaqjen e filmave shqip në Bujanoc, Çeku: E paprecedent dhe e papranueshme

Serbia ndaloi shfaqjen e filmave shqip në Bujanoc, Çeku: E paprecedent dhe e papranueshme

Lajme
Kalo në kategori