LAJMI I FUNDIT:

Harroni luhatjen e duarve: Me ndihmën e këtij truku, llaku në thonj thahet për 60 sekonda (Video)

Harroni luhatjen e duarve: Me ndihmën e këtij truku, llaku në thonj thahet për 60 sekonda (Video)

Nuk ka ndonjë grua apo vajzë që nuk i ka ndodhur që llaku në thonj të mos u është shlyer, të mos u ketë rënë apo të mos u jetë rrudhur dhe të mos u ketë krijuar linja dhe madje edhe qime sapo t’i ketë prekur.

E gjithë ndodh kjo për shkak se nuk i ka tharë mirë, edhe pse është angazhuar që t’i lyejë në mënyrë të përsosur me llak, transmeton Telegrafi.


Nuk po flasim për situatat kur thonjtë i lyeni me llak në mbrëmje dhe pastaj duhet të bëheni gati për të shkuar në shtrat për gjumë dhe – e prekni çarçafin.

Me këtë truk problemeve tuaja u ka ardhur fundi.

Më nuk do të detyroheni të luhatni duart dhe të fryni në thonj për shkak se duhet të nguteni dhe në çastin e fundit duhet t’i lyeni thonjtë me llak, një enë e vogël me ujë të ftohtë dhe disa kube akulli.

Pasi që t’i keni lyer me llak, zhytni në enën me ujë dhe akull. Mbani 60 sekonda – çdo gjë përfundon këtu. Mund të vishni pallton tuaj të leshtë.

Hollësitë shikoni në këtë video! /Telegrafi/