0Shares

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinja, vizitën e parë si kryeministër e po e realizon në QKUK.

Ai është shoqëruar edhe nga zëvendëskryeministri Behxhet Pacolli dhe ministri i Shëndetësisë, Uran Ismajli, të cilët janë pritur nga drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, nga i cili po informohen për kushtet dhe punën e tyre. /kp/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)