Vetëm SOT, ZBRITJE dhe EXTRA zbritje përgjatë “Happy Hours” në të gjitha brendet: Dormeo, Top Shop, Delimano, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Telefononi falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për të porositur online. Sa më heret bleni, aq më shumë kurseni!

Vetëm SOT, ju mund të porosisni shtresën e dyshekut Dormeo Silver Plus, me zbritje + extra zbritje! Nga ora 10-13h me ofertë ekskluzive 50% zbritje + extra 15% zbritje, nga 13-17:00 me zbritje 50% + extra 10% zbritje, ndërsa nga ora 17-00h për 50% më lirë + extra 5% zbritje.

Porosit online këtu!

Nxine orën sa s’është vonë, ndiç oraret:

• Nga ora 10:00 deri 13:00, EXTRA ZBRITJE prej -15%

• Nga ora 13:00hr deri 17:00hr, EXTRA ZBRITJE prej -10%

• Nga ora 17:00 deri 00:00, EXTRA ZBRITJE prej -5%

Shfleto produktet dhe ofertat e HAPPY HOURS duke klikuar KËTU ose telefono falas në 0800 100 90 dhe porosit produktet më cilësore dhe më të kërkuara në treg, me oferta ekskluzive. Mos harro, ofertat dhe oraret vlejnë vetëm SOT! Nxine orën sa s’o vonë.

Artikull i sponsoruar