0Shares

Sot hapet Panairi i 18-të i Përgjithshëm Ndërkombëtar “Prishtina 2017”.

Panairi hapet në Qendra e Panaireve në fshatin Shkabaj të Prishtinës dhe organizohet nga Oda Ekonomike e Kosovës, e mbështetur nga Qeveria e Republikës së Kosovës.

Panairi hapet në ora 11:00. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)