LAJMI I FUNDIT:

Habitet me stolinë e papërshtatshme që gjeti në bredhin e gjyshes (Foto)

Habitet me stolinë e papërshtatshme që gjeti në bredhin e gjyshes (Foto)

Alex Bermingham ka shkuar për vizitë te gjyshja në Cork të Irlandës, ku ka mbetur e habitur me një stoli që e moshuara e kishte blerë në treg.

Kur u afrua dhe hapi topin e tejdukshëm, 21-vjeçarja pa se brenda kishte një palë brekë të vogla, transmeton Telegrafi.


Nga jashtë duket normal

“Më ranë në sy menjëherë, por nuk prita që brenda të kishte diçka të tillë”, ka thënë Bermingham lidhur me rastin.

Brekët që u gjendën brenda

Imazhin ku tregon për dekorimin e papërshtatshëm të bredhit, ajo e ka postuar në rrjetin social duke iu uruar të gjithëve festat e fundvitit. /Telegrafi/