Një grua thotë se dy burra kanë hyrë në dhomën e saj të zhveshjes për dy gjinitë në Primark.

Charlotte Kirby, nga Kembrixhi, ishte në dyqanin e veshjeve kur ndau me njerëzit se dy burra u përpoqën të hynin në dhomën ku ajo po provonte veshjet e saj, transmeton Telegrafi.

Menaxherja e eventeve, 25 vjeçe, ndau në TikTik në video emocionale për të paralajmëruar klientët e tjerë dhe për të shpjeguar se çfarë kishte ndodhur, duke thënë se ajo nuk do t’i provojë më rrobat në dyqan.

Duke folur mes lotësh në makinën e saj, ajo tha: “Me siguri nuk duhet ta bëj këtë ndërkohë që jam ende e emocionuar, por ndjeva se duhej të tregojë”.

Reklama

“Pra, unë sapo isha në Primark në Kembrixh po provoja disa rroba, dhe ishte një dhomë ndërrimi unisex për të cilën jam vërtet pro dhe më pëlqen sepse i bën të gjithë të ndihen të përfshirë”.

Reklama

“Por dy herë, dy burra hapën perden dhe hynë brenda. Fatmirësisht në të dyja rastet isha e veshur, por mund të mos isha”.

Përdoruesja në TikTok shpjegoi se ishin dy ‘njerëz të ndryshëm’ por se ata ishin ‘qartësisht nga i njëjti grup’.

Ajo tha se ndoshta kishte 100 dhoma zhveshjeje në dispozicion.

“Herën e parë ishte derisa hynë brenda dhe herën e dytë sikur njëri prej tyre i tha tjetrit: “A e ke provuar, a mund ta shoh?” dhe ai e hapi. /Telegrafi/

Reklama