LAJMI I FUNDIT:

Gruaja shkon në polici pasi pretendon se është duke u ndjekur – ajo çfarë shohin, tmerron edhe policinë (Video)

Gruaja shkon në polici pasi pretendon se është duke u ndjekur – ajo çfarë shohin, tmerron edhe policinë (Video)

Janë publikuar disa pamje të tmerrshme të cilat zbulojnë atë se për çfarë bëhet fjalë, pasi një grua pretendonte se po ndiqej.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, autoritetet policore kanë shqyrtuar videon dhe kanë gjetur një të vërtetë të fshehtë.

Siç shkruajnë mediat, pamjet tregojnë një figurë të bardhë duke ecur përmes një korridori, përmes të cilin gruaja është raportuar të ketë ecur pak momente më parë.

Incidenti ndodhi në Trstenik, Serbi, dhe më pas u nda në kanalin YouTube Hidden Underbelly.

Dhe, siç thuhet më tej, edhe policia kanë mbetur të tmerruar.

Videoja vjen vetëm disa ditë pasi skenat shqetësuese u kapën në kamera në një stadium të braktisur të futbollit.

Dhe përpara kësaj, një grup eksploruesish u detyruan të “vraponin për jetën e tyre” pasi kishin bërë një zbulim të tmerrshëm në një fabrikë të braktisur. /Telegrafi/

Reklama