Nëse jeni tunduar ndonjëherë të ndryshoni ngjyrën e flokëve, ndoshta ju është dashur të merrni një vendim të vështirë midis rrezikimit të tij me një kuti bojë shtëpiake ose shpenzimit të një pasurie të vogël në një parukeri.

Reklama

Dhe ndërkohë që është më e lirë ta bësh atë në shtëpi, shpesh nuk i arrini rezultatet që shpresoni – siç zbuloi një grua kur vendosi të përdorte bojën e flokëve që i kishte mbetur për të ngjyrosur vetullat e saj.

Reagan Marie Taylor shpjegoi në një video virale se ajo e kishte lyer ngjyrën lehtë me një furçë, kështu që kishte menduar se gjithçka do të shkonte mirë, por ajo ishte në tronditje kur u pa në pasqyrë, pasi boja ishte përhapur dhe e la atë me vetulla të trasha të zeza, raporton Mirror, transmeton Telegrafi.

Reklama
@reaganmarietaylorI put it on with a brush idk how they got like this♬ original sound – R E A 🤎

Reklama

Në videon e postuar në llogarinë e saj @reaganmarietaylor në TikTok, ajo tha: “Vendosa t’i lyej flokët, apo jo? Dhe mendova, më ka mbetur bojë, kështu që do t’i lyej vetullat e mia”.

Reagan Marie Taylor from her TikTok video

Dhe në mbishkrim ajo shtoi: “E kam vënë me furçë, nuk e di si u bënë kështu”.

Si përfundim, komentuesit mbeten duke qeshur, pasi megjithëse Reagan nuk e kishte larë ende bojën, kishte të ngjarë të linte një njollë që do t’i bënte vetullat e saj të dukeshin shumë më të trasha dhe më të errëta nga sa kishte parashikuar.

Red from Angry Birds 2

Një person tha: “Ti dukesh si Red nga Angry Birds”.

Reklama

Ndërsa një tjetër shtoi: “Zonja Trunchbull!”. /Telegrafi/