LAJMI I FUNDIT:

Gruaja amerikane vrapon me shpejtësi për ta shpëtuar vogëlushen nga ariu që endej në oborrin e tyre

Gruaja amerikane vrapon me shpejtësi për ta shpëtuar vogëlushen nga ariu që endej në oborrin e tyre

Një grua nga Washingtoni po bëhet virale pasi me guxim shpëtoi vogëlushen e saj që potencialisht mund të sulmohej nga një ari i zi në oborrin e shtëpisë.

Reklama

Një video e momentit aktualisht ka grumbulluar 3.2 milionë shikime në TikTok, derisa disa e lavdërojnë aftësinë e saj për të menduar shpejt përballë rrezikut.

“Isha e frikësuar”, tha Samantha Martin për incidentin, që ndodhi jashtë shtëpisë së tyre në Redmond.

Pamjet tregonin momentin kur vajza e vogël, Juniper mund të shihet duke vrapuar drejt oborrit kur pa ariun e vogël që po vraponte në murin e oborrit të shtëpisë.

Nëna e saj e shqetësuar vrapoi shpejt, e kapi vajzën dhe e futi brenda në shtëpi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Fun
Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Kalo në kategori