Grand Blue Fafa Resort është një hotel i ri mbresëlënës me një arkitekturë mahnitëse – ideal për ata që kërkojnë të kenë pushimet e tyre të qeta dhe që mbeten gjatë në kujtesë.

Ky resort i ofron përvojat më të mira të mikpritjes për familjet dhe çiftet duke siguruar një larmi të gjerë shërbimesh, të cilat përfshijnë edhe programe të shumta argëtuese për fëmijët.

View this post on Instagram

Qershori erdhi, dhe erdhi me Super Paketa per kete Fundjave! ✅ Nxitoni te rezervoni ofertat me shume supriza per tek Grand Blue Fafa Resort. Ju ftojme te beheni pjese e fundjaves 05/06-07/06/2020. 🤩Paketa 1: 🌞2 Nete / 3 Dite : 79 euro/person 👶 Femijet 0-5 vjec – Falas Ne cmim perfshihet : 🍴 2 Mengjese , 2 Darka 🍹 1 pije e perfshire gjate vakteve 🌊 Dhoma Deluxe me pamje nga deti 🤩Live Music per te dy Netet 🕰 Early Check In / Late Check Out 🤩 🤩 Paketa 2: Dhome Deluxe me pamje nga deti me Mengjes vetem 70 EURO Dhoma. Per prenotime: +355 69 708 6352 Email: grandbluefafa@fafa.al, Website: www.grandbluefafa.al Adresa: Golem, Durres-Kavaje, Albania 🇦🇱

A post shared by FAFA Hotels & Resorts (@fafa_resorts) on Jun 1, 2020 at 2:13am PDT

Tani mund ta shijoni një qëndrim magjik në një prej resorteve më prestigjioze në bregdetin shqiptar, i cili është resort ekskluziv i Mondo Family Brand, e cila është e certifikuar nga kompanitë më të dëgjuara të tregut skandinav.

Sa i përket sigurisë, resorti është përkujdesur të jetë krejtësisht funksional dhe i ka marrë të gjitha masat e nevojshme parandaluese nga ekspertët përkatës.

Ky hotel jashtëzakonisht i bukur dhe elegant ju mirëpret për të krijuar momente të paharrueshme ju dhe familja juaj, ndërkaq stafi me punën e pandalshme do të përkujdesen që të keni një qëndrim dhe eksperiencë të sigurt e mbresëlënëse.

Për më shumë informacione rreth këtij hoteli, vizitoni faqet e hotelit:

Web: www.grandbluefafa.al

Instagram: Fafa Resorts

Facebook: Kompleksi Fafa

Nr. tel: +355 69 700 1353