LAJMI I FUNDIT:

Turizmi shqiptar

58 Artikuj

Bie numri i pushuesve nga Kosova në plazhet e Shqipërisë

Bie numri i pushuesve nga Kosova në plazhet e Shqipërisë

Shqipëri
Apartamente nga 1400 dollarë nata, vajza e Donald Trump konfirmon investimin luksoz në Sazan të Shqipërisë

Apartamente nga 1400 dollarë nata, vajza e Donald Trump konfirmon investimin luksoz në Sazan të Shqipërisë

Shqipëri
Revista argjentinase “Lagunas” shkrun për Shqipërinë: Destinacioni më i mirë për 2024

Revista argjentinase “Lagunas” shkrun për Shqipërinë: Destinacioni më i mirë për 2024

Shqipëri
Durrësi mbushet me turistë: Pushues nga shumë vende të botës vizitojnë monumentet antike

Durrësi mbushet me turistë: Pushues nga shumë vende të botës vizitojnë monumentet antike

Shqipëri
Një milion turistë në dy muajt e parë, rritet numri i suedezëve dhe norvegjezëve në Shqipëri

Një milion turistë në dy muajt e parë, rritet numri i suedezëve dhe norvegjezëve në Shqipëri

Shqipëri
Për turistët sivjet duhen 1,2 miliard dollarë ushqime – Shqipëria nuk ka prodhim vendas të mjaftueshëm

Për turistët sivjet duhen 1,2 miliard dollarë ushqime – Shqipëria nuk ka prodhim vendas të mjaftueshëm

Kosovë
Shqipëri: Dhomat me qira s’do taksohen, ato që jepen për turistët s’do regjistrohen si biznese

Shqipëri: Dhomat me qira s’do taksohen, ato që jepen për turistët s’do regjistrohen si biznese

Shqipëri
Në Shqipëri, 7.2 milionë turistë përgjatë muajve janar -gusht 2023

Në Shqipëri, 7.2 milionë turistë përgjatë muajve janar -gusht 2023

Shqipëri
​Media portugeze: Shqipëria, vendi ku etnia dhe gjuha shkojnë përtej territorit

​Media portugeze: Shqipëria, vendi ku etnia dhe gjuha shkojnë përtej territorit

Shqipëri
Shqipëria destinacion i turizmit elitar, rritet numri i jahteve në portin e Durrësit

Shqipëria destinacion i turizmit elitar, rritet numri i jahteve në portin e Durrësit

Shqipëri
Vajza e Donald Trump magjepset me bukuritë e bregdetit shqiptar

Vajza e Donald Trump magjepset me bukuritë e bregdetit shqiptar

Shqipëri
Si u morën peng kosovarët në Durrës dhe qëndruan të mbyllur në garazhë për 45 minuta?

Si u morën peng kosovarët në Durrës dhe qëndruan të mbyllur në garazhë për 45 minuta?

Shqipëri
“Rally Albania 2023”, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë dhe mrekullinë e rivierës sonë

“Rally Albania 2023”, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë dhe mrekullinë e rivierës sonë

Shqipëri
Via Ferrata, Zip Line dhe ura Tibetiane – përjetojeni adrenalinën më të madhe në Pejë!

Via Ferrata, Zip Line dhe ura Tibetiane – përjetojeni adrenalinën më të madhe në Pejë!

besfort
Liqenati i Rugovës, parajsa e Bjeshkëve të Nemuna – vendi ideal për ata që duan ta kombinojnë natyrën dhe notin

Liqenati i Rugovës, parajsa e Bjeshkëve të Nemuna – vendi ideal për ata që duan ta kombinojnë natyrën dhe notin

besfort


mob5