LAJMI I FUNDIT:

“Gorenje Department Store”, prej sot edhe në FERIZAJ

“Gorenje Department Store”, prej sot edhe në FERIZAJ
DCIM100MEDIADJI_0336.JPG

Qendra më e re dhe më atraktive në qytetin e Ferizajt sot ka filluar punën.

Një qendër e re me ambient të këndshëm dhe shërbim me standarde Evropiane. Artikuj të shumtë nga brendet e njohura si GORENJE, OVS, Poland Mobilje, Prity Kamina, FreeOn, Rainbow Café , Star Italy, Pilot, MaxEurope, Fabrizio e shumë tjera e bejnë Gorenje Department Store në Ferizaj një ndër qendrën më të kompletuar për banorët e këtij qyteti.

Klientët do të kenë mundësinë të plotësojnë kërkesat e tyre duke zgjedhur artikuj cilësorë dhe me çmime konkurruese.

Gjatë katër ditëve do të ketë oferta fantastike me çmime shumë të volitshme në të gjithë asortimanin e artikujve që janë në Gorenje Department Store.

Gorenje Department Store në Ferizaj ka punësuar mbi 60 punëtorë që tashmë janë pjesë e saj dhe
vazhdon të kontribuojë në këtë qytet, gjithashtu duke e shndërruar një lokacion të pashfrytëzueshëm në
një atraktivitet për çdo klient, qendra posedon mbi 500 parkingje.

Gorenje Department Store në Ferizaj gjendet në rrugën Cen Dugolli, (ish autoremonti, afër fabrikës së
tubave).

Klikoni këtu për më shumë informata.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori