LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store, çdo ditë e më afër jush – tani edhe në Doganaj (Greme) të Ferizajt!

Me datën 21 prill, duke filluar nga ora 10:00 bëhet hapja e qendrës më të re në Doganaj (Greme) – Ferizaj, e 21-ta me radhë.

Qendra zotëron hapësirë mbi 1800 m2 dhe është e dizajnuar me standarde Evropiane ku ofron ambient të këndshëm, shërbim dhe kualitet të lartë të produkteve. Hapësira e mjaftueshme për ekspozim të artikujve jep zgjedhje të gjerë të produkteve që janë të përshtatshëm për çdo shtëpi.

Së bashku me qendrën më të re arrin dhe brendi me i ri goBAU – Vegla pune të cilat ju ofrojnë siguri dhe efikasitet maksimal në punë.

Na vizitoni dhe përfitoni super zbritje në artikuj fantastik të shoqëruar me shërbim cilësor ndaj klientit.

Gorenje Department Store ofron një gamë të gjerë të produkteve nga brendet:

GORENJE – Teknikë e bardhë,
HISENSE – TV,
Poland Mobile – Mobile & Aksesor Mobile,
goBAU – Vegla pune,
GOGO Kids & Toys – Artikuj për fëmijë,
goFit – Artikuj për fitness,
goSmart – Elektronik,
goCasa – Artikuj për shtëpi

Vendi: GREME (FERIZAJ)
Adresa: Rr. Enver Topalli
Ora: 10:00

Artikull i sponzorizuar