Nëse nuk e keni parë kafshën tuaj për një kohë, me siguri do ta mbytni me dashuri në momentin që do të takoheni përsëri.

Nëse nuk e bëni, ai do të sigurohet që ta bëni sepse dëshiron të kompensojë kohën e humbur.

Le të marrim për shembull një qen të lezetshëm që mezi priste që pronari i tij të kthehej nga rruga.

@remibemmies Give me some attention Nana #alberta #family #nana #germanshepherd ♬ original sound – RemiiBemmies

Gruaja udhëtoi 3758 kilometra dhe u ul rehat në divan me celularin në duar për të pushuar pas një udhëtimi të gjatë.

Kjo nuk i pëlqente qenit të saj, ndaj u përpoq shumë ta bënte të paktën ta shikonte. Ai u shtri përballë saj dhe e shikoi me emocion dhe u përpoq ta tregonte se ishte atje me putrat e tij.

Reklama
Reklama

Videoja u bë virale dhe reagimi i pronarit zhgënjeu shumë.

“Gjyshe, lëre atë telefonin e mallkuar dhe jepi dashuri një qeni të bukur”, “Nuk ia dola, shiko si e shikon”, “Qen i gjorë i lënë pas dore”, janë disa nga komentet. /Telegrafi/